Shitet, Garsoniere, Kodra e Diellit, Tiranë.

41,000 €

ID: AL22032
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL22032
  • Siperfaqja bruto48m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime112

Pershkrimi

Shitet, Garsoniere, Kodra e Diellit, Tiranë.
Informacion mbi garsoniere:
• Sipërfaqja totale: 47.8m2.
• Kati i 3.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenjie dhe fjetje i përbashkët.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I investuar dhe I mobiluar.
• Punime cilësore.
• Orientim perëndim.
• Ndricim natyral.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Pranvera Kryeziu
Pranvera Kryeziu
Future Home Integrity