Shitet, Vilë, TEG

500,000 €

ID: PRI+22034
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRI+22034
  • Siperfaqja bruto318m2
  • Kat
  • Numri i dhomave6
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime112

Pershkrimi

Vila ndodhet në rezidencen Secret Garden.

Informacion mbi Vilën:
• Ndërtim 4 Katësh • 318 m2 truall dhe 294m2 ndertim• me Hipoteke
• Kati -1 • Bodrum
• Kati 0 • Sallon ndenje • Kuzhine • 1 Tualet me dritare • Depo
• Kati 1 • 3 Dhoma gjumi • 1 Tualet me dritare • 2 Ballkone
• Kati 2 • Sallon ndenje • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet me dritare • Ballkon


• Punime Fantastike • Orientim Jug- Lindje
• Kubaturë e rregullt • Sistem chiller me elektricitet
•Hapsira të mëdha të shfrytëzueshme • Bosh
Për ta vizituar na konataktoni!

Miga Kurti
Miga Kurti
Future Home Priority +