Qera, Ambient Biznesi , Komuna e Parisit, Tiranë

400 € /muaj

ID: PRO22038
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRO22038
  • Siperfaqja bruto56m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime43

Pershkrimi

Disponojmë Ambient Biznesi me qera.
Ambienti ndodhet i pozicionuar te Komuna e Parisit
•Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 56 m2 dhe ndodhet në katin e 0-të.
Organizimi i ambientit:
• Open Space
• 1 tualet
• I investuar
• Fasadë xhami
• Mundësi shumë e mirë investimi pasi zona ku ndodhet është e preferuar për zhvillim biznesi dhe operojnë shumë njesi biznesi.

Për vizitë në pronë na kontaktoni.

Redi Abaz
Redi Abaz
Future Home Property