Apartament 2+1, Kompleksi Magnet

380 € /muaj

ID: plus 1820
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus 1820
  • Siperfaqja110m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime808

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Parkut te Autobuzave ne rrugen Ndre Mjeda tek Kompleksi Magnet. ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri me siperfaqe te bollshme prej 110m2. Ne perberje te tij ka sallonin e ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne si dhe dysheme me parket. per ta vizituar na kontaktoni.

Juxhin Zaimi

Juxhin Zaimi

+355697015474