Qera,Apartament 3+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

400 € /muaj

ID: PRI+16403
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+16403
  • Siperfaqja140m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave4
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime56

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit.
Informacion mbi Apartamentin: •Kati i 4•Sipërfaqja e ambientit: 140 m2 •3 Dhoma Gjumi •Sallonin e ndenjeje
•2 Tualete • 1 Ballkon •Me dokumentacion të rregullt hipotekor.•Apartamenti mund te shfrytëzohet edhe per Zyra, Klinikë Dentare dhe biznese të tjera.• Mundësi shumë e mirë investimi. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Amaraldo Zenelaj
Amaraldo Zenelaj
Future Home Priority +