Qera,Godinë Biznesi, Pezë-Helmës,Tiranë.

8,000 € /muaj

ID: PRI+16408
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRI+16408
  • Siperfaqja3760m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime53

Pershkrimi

Godinë Biznesi ndodhet në Peze-Helmës. Informacion mbi Ambientin : • Ndërtim 5 Katësh • 3000 m2 Ndërtim • 760 m2 Truall • Kati i 1 është Parking, Hapsire e madhe e shfrytëzueshme për parkim, magazine etj. • Kati i 2 është i pajisur me nje zyre dhe Kuzhinë me vete me 1 tualet. • Kati i 3 disponon 1 ambient të madh dhe 1 tualet.• Kati i 4 disponon nje ambjent te madh open space dhe 1 tualet.• Kati i 5 disponon nje ambjet te madh open space me 1 tualet. • Punime Cilësore • Kubeturë të rregullt •Vend Parkimi •Hapsira të mëdha të shfrytëzueshme •Për ta vizituar na konataktoni!

Amaraldo Zenelaj
Amaraldo Zenelaj
Future Home Priority +