Qera,Ambient, Bulevardi Zhan Dark,Tiranë.

2,000 € /muaj

ID: PRI+16431
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRI+16431
  • Siperfaqja300m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime97

Pershkrimi

Ambjent Biznesi ndodhet pranë Ministrise së Jashtme.
•Informacion mbi Ambientin :
• Kati 1 • Siperfaqja : 200m2 te brendëshme dhe 100m2 të jashtme te shfrytëzueshme pa taksa.
•I shfrytezueshëm për Restorant dhe Bar.
• Punime Fantastike
• Kubeturë të rregullt
• Aspirim dhe kondicionim qëndror.
•3 Poste Parkimi
•Hapsira të mëdha të shfrytëzueshme .
•Për ta vizituar na konataktoni!

Amaraldo Zenelaj
Amaraldo Zenelaj
Future Home Priority +