Qera, Apartament 3+1+3, Rezidenca The Touch of Sun, Tiranë

1,200 € /muaj

ID: PRO22188
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO22188
  • Siperfaqja bruto170m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave4
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime123

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rezidenca The Touch of Sun, Sauk
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja:170 m2
• Kati i 2 banim
Orientimi Jug Lindje
Organizimi:
• Ambient ndenje
• Ambient gatimi në vete
• 3 Dhoma gjumi
• 3 Tualete
• Verandë
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore
• Sistem Chiller
• Parket cilësor
• Rezidenca në t ë cilin ndodhet apartamenti të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare)
Rezidenca disponon:
• Pishina
• Kënd lojrash për fëmijë
• Kinema në përdorim të banorëve
Për ta vizituar na kontaktoni!

Riveron Licaj
Riveron Licaj
Future Home Property