Qera,Ambient,Bllok,Tiranë.

900 € /muaj

ID: PRI+16478
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRI+16478
  • Siperfaqja60m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime74

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në Bllok. Informacion mbi Ambientin : • Ambjenti ndodhet në katin e 1 •Sipërfaqa 60m2 dhe ka një hapsirë të jashtme prej 15m2 •I shfrytëzueshëm për Zyre, Agjensi udhetimesh etj. • Punime Fantastike • Kubaturë të rregullt • Aspirim qendror • Për ta vizituar na konataktoni!

Amaraldo Zenelaj
Amaraldo Zenelaj
Future Home Priority +