Shitet,Vile,Rezidenca Qeveritare, Durres

Kontakto per cmimin

ID: PRO+22268

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRO+22268
  • Siperfaqja bruto400m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave7
  • Tualete8
  • Shikime788

Pershkrimi

•Vila pozicionohet në vijë të parë me pamje nga deti në një nga zonat më elitare në qytetin e Durrësit sic është 'Rezidenca Qeveritare'.

•Sipërfaqe trualli prej 400 m2 dhe 1103 m2 ndërtimi.

Përbëhet nga
•3 kate dhe kati nëndhe funksional si parkim me kapacitet për 8 automjete.
Në total organizohet në:
• 2 ambjente ndenje me oxhak
•7 dhoma gjumi
•8 tualete
•Ambientet e ndenjes,korridoret si dhe tualetet janë shtruar me mermer ndërsa dhomat e gjumit janë shtruar me parket.
•Investim ekstra është edhe oxhaku me sistem të shpërndarë në secilin kat.
•Vlerë e shtuar e kësaj prone është dhe veranda me sipërfaqe prej 196 m2 me pamje nga deti!
•Prona zotëron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për vizitë na kontaktoni!

Ana Lekgjonaj
Ana Lekgjonaj
Future Home Myslym Shyri