Apartament 1+1, Kompleksi Magnet

300 € /muaj

ID: plus 1976
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus 1976
  • Siperfaqja70m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime272

Pershkrimi

Disponojmë një apartament me qera në një zone mjaft të preferuar dhe të përshtatshme për banim te “Kompleksi Magnet” mbrapa Fakultetit te Inxhinierisë së Ndërtimit . Apartamenti është I pozicionuar në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 70 m2. Ka organizim të brebdshëm shumë të mirë ku përfshihen salloni I ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Është plotësisht I mobiluar me pajisje moderne. Për ta vizituar na kontaktoni

Juxhin Zaimi

Juxhin Zaimi

+355697015474