Shitet,Ambjent Biznesi,Selitë

203,000 €

ID: UNA22300

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA22300
  • Siperfaqja bruto145m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime163

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Selitës.
Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 145m2 dhe është në katin 0.
• Me hipotekë
• Open Space
• Fasadë Xhami
• Pozicion i favorshëm në kënd
• Disponon 1 tualet
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Liqeni