Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi

400 € /muaj

ID: Pro16537
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPro16537
  • Siperfaqja106m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime23

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Zogu I Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim dhe ka një sipërfaqe totale prej 106 m2. Apartamenti disponon sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe ballkonin. Apartamenti ka orientim te mire dhe lokacion te favorshem pasi ndodhet prane faciliteteve. Apartamenti disponon kubature te rregullt dhe punime cilesore. Për ta vizituar na kontaktoni!

Esidian Zeqa
Esidian Zeqa
Future Home Property