Shitet,Apartament 3+1, Liqeni i Thatë,Tiranë.

300,000 €

ID: PRI+16543
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+16543
  • Siperfaqja300m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime274

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit te Thate • Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim i ri • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 300 m2 • Dokumentacioni: • Me certifiktë Pronësie • Organizimi : • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 3 Ballkon me pamje panoramike Cilësime të tjera: I investuar - oxhak - sistem ngrohje/ftohje qendror/chiller, inverter i markes Daikin; - veshja e mureve perimetrale me sistem izolimi hidro dhe termo (grafiato/rrjete + polisterol ose gisps cimentato/lesh guri/hapesire, tulle nga brenda); - vetratat dhe dritaret jane marka Pierdoor, produkt gjerman i realizuar/prodhuar ne greqi dhe ardhur i gatshem dhe montuar ne vend; me xhama me veshje film per reflektim rezesh, mbushur me argon; vetratat kane edhe dopjo xham triplex brenda dhe jashte; - te gjitha dritaret dhe vetratat kane sistemin me veshje te shpatullave dhe pozicionimi i vetratave/dritare ne kend, sipas patentes per te realizuar izolimin optimal (akustik dhe termik); - shpatullat gjithashtu sherbejne si udhezues per grilat qe jane me elektromotor; - taraca (rreth 260m2, ne shfrytezim ekskluziv) eshte e ndertuar me patenten perkatese te izolimin (shtrese termoizoluese, 3 shtresa katrama ku nje prej te cilave me shtrese alumini qe mbledh cdo nxehtesi qe kalon dhe qe e shkarkon nepermjet 'oxhaqeve', shtrese betoni me zgare hekuri e llustruar me 'helikopter' me kuarc); - sistemi elektrik 'my home', me komanda eletronike dhe intelegjente, me pult etj; - panel diellor dhe sistem filtrash uji; - kuzhina me banak quarc - pajisjet e markave cilesore (soba me induksion - me kursim kohe dhe energjie). - 2 Poste Parkimi (me drite dhe ajrim natyral). • Pallat i ri • Për ta vizituar na kontaktoni!

Miga Kurti
Miga Kurti
Future Home Priority +