Shitet,Vilë,Kopshti Zoologjik ,Tiranë.

550,000 €

ID: PRI+16549
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRI+16549
  • Siperfaqja817m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave8
  • Tualete6
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime113

Pershkrimi

Vila ndodhet tek Kopshti Zoologjik. • Informacion mbi Vilën: • Ndërtim 3 Katësh • 517m2 ndërtim • 300m2 truall. • Kati i 1 disponon nje ambient open space dhe 2 tualete. • Kati i 2 disponon 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone. • Kati i 3 dispoon 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone. • Punime Fantastike • Kubeturë të rregullt • Oxhak •2 Veranda •Post Parkimi •Hapsira të mëdha të shfrytëzueshme •Ndricim natyral • Vila mund te shfrytezohet edhe per zyra apo kopesht. • Për ta vizituar na konataktoni!

Amaraldo Zenelaj
Amaraldo Zenelaj
Future Home Priority +