Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga Kongresi i Manastirit

101,500 €

ID: OPP22366

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP22366
  • Siperfaqja bruto113m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime459

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugen Kongresi Manastiri, Kompleksi "ASL" Shpk, Tiranë.
Informacion i përgjithshëm mbi apartamentin :
• Sipërfaqja totale 112.7m2.
• Kati 7 (jo i fundit).

Organizimi :
• Koridor Shpërndarës.
• Ambient Ndenje.
• Ambient Gatimi.
• 2 Dhoma Gjumi.
• 2 Tualete (njëri me dritare).
• Ballkon.

Detaje të tjera :
• Kubaturë e rregullt.
• Pallat i ri
• Me ashensor.
• Fasada do të detajohet me elemente dhe sisteme izolimi termik dhe akustik.
• Sistemi i ngrohje/ ftohje dhe sistemi hidraulik është realizuar duke përdorur teknologjitë më të fundit.

Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës
(qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës,
shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për një vizitë në pronë na kontaktoni

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity