Shitet, Apartament 2+1, Liqeni Artificial

281,800 €

ID: UNA22746

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA22746
  • Siperfaqja bruto131m2
  • Kat13
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime381

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial, Gener 2.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 13
• Sipërfaqja e apartamentit 131.3m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Shpërndarje me korridor
• Verande 19.2m2

• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Liqeni