Shitet, Apartament (Papafingo) 3+1+2 , Unaza e Re, Tirane

140,000 €

ID: PRI+22755
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+22755
  • Siperfaqja bruto120m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime200

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes Re
• Informacion mbi apartamentin:
•Ndërtim i ri
• Kati 8 banimi
• Sipërfaqja e apartamentit neto : 105.2m2 dhe 75.4m2 verande
• Sipërfaqja e apartamentit bruto: 120m2 dhe 75.4m2 verande
• Dokumentacioni: Me certifiktë Pronësie
• Organizimi :
• Salloni i ndenjes
• Ambjenti i Gatimit incaso
• 3 Dhoma gjumi (1 garderobë)
• 2 Tualete incaso (nje tualet me dritare)
• Lavanteri
• Verandë e bollshme në cdo ambjent te apartamentit.
• I mobiluar ne detaje
• Cilësime të tjera: I investuar
• Sistem kondicionimi inverter
•Sistem kapot
• Sistem elektik i ri si dhe sistem hidraulik multistrad.
• Filtra uji qendror
• Vetrata plastike dhe grila elektrike.
•Parket AC5 ne cdo ambjent te apartamentit
• Panel diellor
• Tenda druri ne te dyja verandat
• Elektroshtepiaket te markave me cilësore
• Pallat i ri i vitit 2012
•Orjentimi Lindje-Perendim
• E vetmja hyrje ne kat
• I banuar vetem per nje periudhe 3 mujore
• Tavane te varur
• Zone e qetë ideale per familjar
• Post Parkimi opsional me cmimi ekstra

• Për ta vizituar na kontaktoni!

Miga Kurti
Miga Kurti
Future Home Priority +