Qera, Ambient Biznesi, Rruga Frosina Plaku, Tiranë

1,400 € /muaj

ID: PRO22761
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRO22761
  • Siperfaqja bruto140m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime51

Pershkrimi

Ambienti ndodhet i pozicionuar te Rruga Frosina Plaku
Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe: 140 m2
• Kati i 0, i një ndërtimi të ri
Organizimi:
• Open Space
• 2 Tualete

Detaje të tjera:
• Fasadë xhami në 3 anët
• Ambjenti është i orientuar nga rruga kryesore, duke krijuar mundesi shume te mire reklamimi.
• Ambjenti më parë ka shërbyer për Call Center
• Lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rruge dhe ofron mundësi shumë te mirë investimi.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Orjeta Agolli
Orjeta Agolli
Future Home Property