Shiten, 2 Vila, Shkozë, Tiranë.

360,000 €

ID: AL22768
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDAL22768
  • Siperfaqja bruto810m2
  • Kat
  • Numri i dhomave14
  • Tualete9
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime60

Pershkrimi

Shiten, 2 Vila, Shkozë, Tiranë.
Informacion mbi vilat:
• Sipërfaqja e vilës 1: 700 m2, strukturë 4 katëshe.
• Sipërfaqja e vilës 2: 110 m2, strukturë 2 katëshe.
• Sipërfaqja e truallit: 468 m2.
Organizimi:
VILA 1:
• Kati 1: Sipërfaqja 146 m2. Përbëhet nga : 3 dhoma gjumi,1 ambient ndenjie, 1 ambient gatimi, 2 tualete.
• Kati 2: Sipërfaqja 187 m2. Përbëhet nga: 3 dhoma gjumi,1 ambient ndenjie, 1 ambient gatimi,2 tualete.
• Kati 3: Sipërfaqja 187 m2. Përbëhet nga: 3 dhoma gjumi,1 ambient ndenjie, 1 ambient gatimi,2 tualete.
• Kati 4: Sipërfaqja 175 m2. Përbëhet nga: 1 dhoma gjumi,1 ambient ndenjie, 1 tualet, 1 verandë e madhe.
VILA 2:
• Kati 1: Sipërfaqja 50 m2. Përbëhet nga : 1 dhoma gjumi,1 ambient ndenjie, 1 tualet.
• Kati 2: Sipërfaqja 60 m2. Përbëhet nga: 1 dhoma gjumi,1 ambient ndenjie, 1 tualet.
Cilësime të tjera:
• Vilat janë totalisht të investuara dhe të mobiluara.
• Disponon parkim deri ne 7 automjete.
• E rrethuar me murë ndarës.
• Disponon 1 pus me pompë, të thellë 80 m.
• Lokacion shumë i mire buzë rruge.
• Me dokumentacione të rregullta hipotekore.
Për një vizitë në pronat na kontaktoni!

Leonard Jano
Leonard Jano
Future Home Integrity