Shitet, Duplex 3+1+2, te Bulevardi Kryesor, Durres

135,000 €

ID: VO22772
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDVO22772
  • Siperfaqja bruto204m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime74

Pershkrimi

• Informacion mbi Duplexin:
• Siperfaqja totale: 204m2
• Kati 3 & 4
• Sipërfaqe per kat: 102 m2

Organizimi :
Kati i 3:
• Ambient ndenje
• Ambjent gatimi
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• Ballkon.
Kati i 4:
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualeti.
• Soxhorno.
• Veranda.

• Cilesime të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
• Kubaturë e rregullt
• Ndricim natyral në të gjithë apartamentin.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës ( akses në rrugët kryesore me qendrën e Durresit, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për ta vizituar na kontaktoni!

Edi Huqi
Edi Huqi
Future Home Vollga