Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Fiori Di Bosco, Tiranë

350 € /muaj

ID: PRO22778
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO22778
  • Siperfaqja bruto95m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime56

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet i pozicionuar te Kompleksi Fiori di Bosko
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7 banim
• Sipërfaqe 94.5 m2
Orientin Lindje
Organizimi i apartamentit:
• Salloni i ndenies
• Ambjentin e Gatimit.
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Ballkon
• Korridor shpërndarës
Cilësi të tjera:
• Totalisht i investuar
• Eshtë duke u mobiluar
• Sistem ngrohje-ftohje në çdo ambjent
• Ndërtim i vitit 2021 dher punime cilësore
• Dritare dopio xham me gaz argon
• Fasada e pallatit me sistem terrakote

Zonë preferenciale për të jetuar, pasi është një nga komplekset më të reja në zonë dhe ofron të gjitha facilitet: cerdhe, kopshte , shkolla, markete dhe ajerin e pastër prej gjelbërimit.

Për vizitë na kontaktoni !

Klejdi Nogu
Klejdi Nogu
Future Home Property