Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë

123,000 €

ID: PRI+16989
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+16989
  • Siperfaqja104m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime35

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit.
Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim i ri • Kati 6• Sipërfaqja e apartamentit : 104.3m2 • Orientim: Veri. • Dokumentacioni: Me kontrate porosie.
Organizimi : • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete një ri me dritare • 2 Ballkone dhe 1 hapsirë 6 m2 e gjelberuar.
Cilësime të tjera: Në fazë karabinaje. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Amaraldo Zenelaj
Amaraldo Zenelaj
Future Home Priority +