Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

55,000 €

ID: plus16991
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus16991
  • Siperfaqja89m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime98

Pershkrimi

Shitet, apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga Muhamet Deliu, tek pastiçeri Melisa.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 89 m2
• Kati i 4 banim.
• Orientim jug-perëndim.
• Me hipotek.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Bosh
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eduart Polisi
Eduart Polisi
Future Home Opportunity +