Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

200 € /muaj

ID: plus16993
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus16993
  • Siperfaqja95m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime41

Pershkrimi

Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit, pranë Furrë Buke Europa.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 95 m2
• Kati i 4 banim.
• Orientim lindje.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me aspirim, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Pjesërisht i mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Me parkim (me çmim tjetër).
Për ta vizituar na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +