Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht

75,164 €

ID: UNA22859
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA22859
  • Siperfaqja bruto99m2
  • Kat10
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime112

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 10 banim • Sipërfaqja e apartamentit 98.9m2. Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor Shpërndarës. Cilësime të tjera: • Kompleks i ri • Vendondodhje perfekte • Punime cilësore • Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza