Qera,Ambjent Biznesi,Kompleksi 'Green City'

0 € /muaj

ID: future17045
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture17045
  • Siperfaqja70m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Shikime109

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent për Qera.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,në Kompleksin 'Green City'.
Informacion mbi Ambjentin : • Sipërfaqja 70m2 • Kati 0
Ambjenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në zonë.Mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme.Cmimi i diskutueshëm sipas profilit të biznesit dhe kërkesës tuaj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ani Nurcja
Ani Nurcja
Future Home Unaza