Qera, Shtëpi Private, Siri Kodra, Tiranë

400 € /muaj

ID: Pro17046
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDPro17046
  • Siperfaqja110m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime55

Pershkrimi

Shtepia ndodhet tek Rruga Siri Kodra
Informacion mbi pronen:
• Ndërtim i ri
• Kati 0
• Sipërfaqja: 110 m2
• 1 katëshe
Organizimi :
• Salloni i ndenjes
• Ambienti i gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Oborr dhe kopësht
Cilësime të tjera:
• I investuar
• I mobiluar
• Hapësirë e bollshme për parkim
Për ta vizituar na konataktoni!

Ilirjan Pepkolaj
Ilirjan Pepkolaj
Future Home Property