Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë

330 € /muaj

ID: PRO22928
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO22928
  • Siperfaqja bruto70m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime293

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet i pozicionuar te Rruga e Elbasanit
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe apartamenti: 70 m2
• Kati 4
Organizimi i apartamentit:
• Ambient ndenjie
• Ambient Gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• Tualet
• Korridor shpërndarës
Detaje të tjera:
• I investuar
• Bosh
• Ndriçim natyral në çdo ambient.
• Ndërtim Ekzistues
Zona është preferenciale për banim dhe ofron te gjitha facilitet: cerdhe, kopshte, shkolla dhe institucione.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Xhefri Alliu
Xhefri Alliu
Future Home Property