Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri

68,000 €

ID: UNA22929
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA22929
  • Siperfaqja bruto62m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime371

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Pazari i Ri.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 5
• Sipërfaqja e apartamentit 62m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 1 Tualete
• Shpërndarje me korridor
• Ballkoni.
Cilësime të tjera:
• Orientimi Veri-Jug
• Me hipotekë
• Bosh
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Vrenos Flamuraj
Vrenos Flamuraj
Future Home Integrity