Shitet,Biznesi Bar-Kafe, Laprake

18,000 €

ID: UNA22958
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA22958
  • Siperfaqja bruto138m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime70

Pershkrimi

Shitet Biznesi Bar-Kafe.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Laprakes, Rruga Riza Cuka.
Informacion mbi Ambjentin :
• Sipërfaqja 78m2
• Verandë 60m2
• Kati i 0
• Tualeti.
Ambjenti jepet me qera për 400 euro.
Biznesi disponon fasadë xhami dhe është shumë i investuar.
Ndodhet në pozicion të favorshëm dhe ka klientelë të ngritur.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza