Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tirane

500 € /muaj

ID: PRI+22960
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+22960
  • Siperfaqja bruto93m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime74

Pershkrimi

Disponojme apartament per qira 2+1, ngjitur me Kopshtit Botanik, Rruga Kodra e Diellit.
Pallat i Ri, viti 2010, me administrim shume te mire.
Zona eshte me ajer te paster dhe shume e qete. 93m katror.
Dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie me ambient te vecante gatimi dhe ngrenieje, korridor,
1 tualet, nje ballkon. Jepet totalisht i investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore dhe me pjesen me te madhe mobilje druri.
Apartamenti eshte i shtruar me parket druri dhe jepet sic shihet ne foto.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Kristi Bajo
Kristi Bajo
Future Home Priority +