Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve, Tirane

800 € /muaj

ID: PRI22961
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI22961
  • Siperfaqja bruto94m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Shikime154

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kosovareve.

Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe: 94 m2
• Kati i 5

Organizimi i apartamentit:
• Ambient ndenjie
• Ambient gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon

Detaje të tjera:
• Pallat i ri
• I investuar dhe mobiluar
• 2 Kondicioner
• Spote ndricues dhe LED
• Shtruar me parket dhomat e gjumit
• Kubaturë e rregullt
• I pabanuar me pare

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Artan Duro
Artan Duro
Future Home Priority