Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza e Re

90,000 €

ID: UNA22962
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA22962
  • Siperfaqja bruto118m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime191

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, pranë Hotel Roland.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 2 i banimit
• Sipërfaqja e apartamentit 118.1m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor

Cilësime të tjera:
• Ne proces hipotekomi
• Shitet bosh
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza