Qera, Vile, Rruga Kadri Kerciku, Tiranë

1,800 € /muaj

ID: PRO22963
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRO22963
  • Siperfaqja bruto660m2
  • Siperfaqja e tokes420m2
  • Kat0, 1, 3
  • Numri i dhomave6
  • Tualete5
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime92

Pershkrimi

Disponojmë Vilë me qera për banim ose për zyra, ndodhet e pozicionuar te Rruga Kadri Kerciku, pas terminalit të Autobusave

Informacion mbi vilën:
• Ndërtim 3 katësh
• 660 m2 ndërtim
• 420 m2 truall
• 100 m2 garazh


Organizimi i brendshëm:
• Në çdo kate ka holl të bollshëm, ambiente ndenjie dhe kuzhinë
• 6 Dhoma
• 5 Tualete
• Ballkon përreth çdo kati

Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Sistem Kaldaje dhe kondicioner në cdo ambient
• Oxhak Funksional
• Depozitë uji 5000litra
• 2 Panele Diellore
• Gjenerator automatik dhe stabilizator tensioni deri ne 220Volt
• Ndërtim i ri
• Cilësi e lartë punimesh
• 4 Garazhe dhe 1 Parkim në Oborr
• Kubaturë e Rregullt
• Dritë Natyrale në çdo ambient
• Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na konataktoni!

Redi Abaz
Redi Abaz
Future Home Property