Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 1

800 € /muaj

ID: PRI22964
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI22964
  • Siperfaqja bruto160m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime312

Pershkrimi

Apartament me qera ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.

Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe: 160m2
• Kati i 5
• Orientim Veri-Lindje, dhomat orientim Jug

Organizimi i apartamentit:
• Ambient ndenjie
• Ambient gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 1 Verdande
• Akses ne tarracë
Detaje të tjera:
• I investuar dhe mobiluar
• 3 Kondicioner
• Shtruar me parket
• Kubaturë e rregullt
• Ndriçim natyral në çdo ambient
• Oxhak funksional
• 2 poste parkimi (pagesë extra)

Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Artan Duro
Artan Duro
Future Home Priority