Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re

77,000 €

ID: UNA22967
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA22967
  • Siperfaqja bruto117m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime311

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re, prane Viles L.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7 (jo i fundit)
• Sipërfaqja e apartamentit 104m2.
• Verande 13m2
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni.
Cilësime të tjera:
• Me hipoteke
• Shitet BOSH
• Orientim Jug-Lindje
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anjeza Tafa
Anjeza Tafa
Future Home Unaza