Shitet, Biznesi per Lavazh, Kthesa e Kamzes

6,000 €

ID: UNA23050
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA23050
  • Siperfaqja bruto250m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime72

Pershkrimi

Shitet Biznesi per Lavazh.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Ktheses se Kamzes, prane Pallateve te Verdha.
Informacion mbi Ambjentin : • Sipërfaqja 250m2 • Kati i 0
Opsionale per qera ambjenti bashke me biznesin 250 euro.
Ndodhet në pozicion të favorshëm dhe ka klientelë të ngritur.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza