Shitet, Ambjent Biznesi, Misto Mame

75,000 €

ID: UNA23077
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA23077
  • Siperfaqja bruto60m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime56

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Misto Mame.
• Ambjenti ka sipërfaqje totale 60m2 dhe ndodhet në katin 0.
• Disponon 1 Tualet.
• Ambjenti disponon fasadë xhami.
• Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza