Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibres, Kompleksi "ARLIS"

107,540 €

ID: UNA23158
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23158
  • Siperfaqja bruto113m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime34

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën Rruga e Dibres, Komplesi "ARLIS".
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1 i banimit
• Sipërfaqja e apartamentit 113.2m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor

• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza