Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re

76,000 €

ID: UNA23174
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23174
  • Siperfaqja bruto98m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime293

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë bar "2 Palmat"
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 6
• Sipërfaqja e apartamentit 98m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Shpërndarje me korridor
• Ballkoni.
• Orientim Jug

Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Bosh
• Kubaturë e rregullt

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza