Shitet, Ambjent Biznesi, Unaza e Re, Kompleksi Green City

345,000 €

ID: UNA23206
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA23206
  • Siperfaqja bruto149m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Shikime55

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,në Kompleksin Green City.
Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 149m2 dhe është në katin 0.
• Kompleks i ri banimi
• Open Space
• Fasadë Xhami
• Pozicion i favorshëm
• Disponon 1 tualet
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza