Shitet, Ambjent Biznesi, Unaza e Re

154,000 €

ID: UNA23207
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA23207
  • Siperfaqja bruto85m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime40

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, prane bar '2 Palmat'.
Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 85.4m2 dhe është në katin 0.
• Kompleks i ri banimi
• Open Space
• Fasadë Xhami
• Pozicion i favorshëm
• Disponon 1 tualet
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme
Për ta vizituar na kontaktoni!

Pellumb Stoli
Pellumb Stoli
Future Home Unaza