Shitet, Apartament 3+1, Unaza e Re

109,000 €

ID: UNA23210
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23210
  • Siperfaqja bruto115m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime119

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re, prane Fabrikes se Miellit.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 2
• Sipërfaqja e apartamentit 115m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 3 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• 2 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Me hipoteke
• Shitet i mobiluar
• Orientim Jug-Lindje\
• 2 Poste parkimi opsionale 26000 euro.
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Pellumb Stoli
Pellumb Stoli
Future Home Unaza