Shitet, Apartament 2+1+Verande, Kthesa e Kamzes

63,000 €

ID: UNA23229
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23229
  • Siperfaqja bruto108m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime56

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1+Verande për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ktheses se Kamzes.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1 banimi (kati 3 teknik)
• Sipërfaqja e apartamentit 88.2m2 + 19.3m2 verande.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Verande.
Cilësime të tjera:
• Ne proces hipotekimi
• Shitet i mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anjeza Tafa
Anjeza Tafa
Future Home Unaza