Shitet, Ambjent Biznesi, Kthesa e Kamzes

43,000 €

ID: UNA23232
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA23232
  • Siperfaqja bruto36m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime32

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Ktheses se Kamzes.
Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 36m2 dhe është në katin 0.
• Kompleks i ri banimi
• Open Space
• Fasadë Xhami
• Pozicion i favorshëm
• Disponon 1 tualet
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anjeza Tafa
Anjeza Tafa
Future Home Unaza