Qera, Ambjent, Misto Mame

500 € /muaj

ID: UNA23248
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA23248
  • Siperfaqja bruto94m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime39

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Qera.
Ambjenti ndodhet në zonën e Misto Mames, prane Big Market.
Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 94m2 dhe është në katin 0.
• Open Space
• Fasadë Xhami
• Disponon 1 tualet
• Qepen elektrik
• Sitstem kamerash
• Ndricim
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anjeza Tafa
Anjeza Tafa
Future Home Unaza