Shitet, Lokal, Fresku, Tiranë.

500,000 €

ID: OPP+23252
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP+23252
  • Siperfaqja bruto172m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime92

Pershkrimi

Shitet, Lokal ( Bar Kafe ) .
Lokali ndodhet në zonën e Freskut, buzë rrugës kryesore, në zonë të populluar, në gjendje pune.
Ka një sipërfaqje totale prej 172m2.
Gjithashtu sipërfaqe e jashtme prej 60m2 me lejen përkatëse për shfrytëzim, i mbuluar me tendë elektronike dhe i rrethuar me format xhami.
• Totalisht i investuar dhe dekoruar.
• I arreduar deri në detaje, duke ofruar një ambient tepër të këndshëm.
• Punime gipsi, ndricim i zonuar, i njëtrajtshëm.
• Fasadë dopio - xhami 10m.
• Sistem kondicionimi .
• Kënd lojërash për fëmijët.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Lokali është në gjendje pune me xhiro shumë të kënaqshme.
• Lokacion i favorshëm.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Markeljana Bici
Markeljana Bici
Future Home Opportunity +