Qera, Ambient Biznesi Parukeri - Estetikë, Vasil Shanto, Tiranë.

500 € /muaj

ID: OPP+23254
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP+23254
  • Siperfaqja bruto120m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime59

Pershkrimi

Qera, Ambient Biznesi Parukeri - Qendër Estetike, Tiranë.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Vasil Shanto, buzë rruge.
Informacion mbi Ambjentin :
• Sipërfaqja 120m2
• Kati i 0 dhe kati -1.
•Organizimi:
Ambient pritës më vete ne katin 0 dhe ambientet e tjera parukeri, estetikë, spa, etj., në katin -1.
•Pajisje moderne në gjendje pune.
•Arredim bashkëkohor.
•Biznesi disponon fasadë xhami dhe është shumë i investuar.
•Ndodhet në pozicion të favorshëm me klientelë të pasur.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Markeljana Bici
Markeljana Bici
Future Home Opportunity +