Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

58,000 €

ID: OPP+23255
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+23255
  • Siperfaqja bruto96m2
  • Kat
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime231

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1 ,Fresku, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 95.5 m2.
• Kati 5.
• Orientim lindje.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Me sistem kapot.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +